Online kafa topu. Kafa Topu 2 2019-07-13

Online kafa topu Rating: 9,5/10 1181 reviews

Android için Online Kafa Topu

online kafa topu

Online kafa topu İzmo bilişim Webtekno promosyon kodu ninja kaplumbağalar Webtekno izmo bilişim tarafından hazırlanan Türk yapımı online kafa topu oynadık. Bu konu da aman dikkat diyelim çünkü şifrenizi değiştirmeden oyundan çıkış yaparsanız, o ana kadar aldığınız puanların olduğu kullanıcı hesabını birdaha kullanamayabilirsiniz. Farklı karakterleri ve aksesuarları bir araya getirerek daha güçlü bir oyuncu oluştur ve sahada rakiplerini alt et! Rakip kaleyi büyütmek, süre uzatmak, rakibi dondurmak ve görünmez olmak… Bunlar sahadan galip ayrılabilmek için kullanabileceğin 11 farklı süper güçten sadece bazıları. Online futbol topluluğuna katılarak rekabetçi liglerde maçlar yapacak ve binlerce oyuncuya karşı kendimizi kanıtlamaya çalışacağız. Eskiden karışık kablolar ve yardımcı donanımlar gerektiren ve çok fazla zaman alabilen bu işlemi, BlueStacks Android Emülatör kullanarak sadece bir butona tıklayarak yapabilirsin. Flash oyunların yanı sıra günümüzün en çok oynanan oyun türleri arasında olan 3D oyunlara da yar verdiğimiz Oyunkolu.

Next

Online Kafa Topu 2 v1.03 FULL APK

online kafa topu

Öyle ki her kazandığınız maç sizin kariyerinizde bir adım daha ilerlemenizi sağlar. Oyunu Facebook hesabına bağlayarak arkadaşlarını oyuna çağırabilirsin. Hayalindeki futbolcuyu oluşturmak için onlarca farklı karakter ve aksesuar seçeneği seni bekliyor! Yalnız kartlar tam bir sürpriz; bir sonraki karttan ne çıkacağını asla tahmin edemiyorsunuz. Çarların hepsi tarafımızca tek tek kontrol edilmiştir ve hepsi çalışır vaziyette oldukça iyi hesaplardır. Dünyanın her yerinden gelen gerçek oyuncularla online futbol maçlarına katıl. Sizlerde iyi bir online kafa topu çarı sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz hesaplardan birini alabilirsiniz.

Next

Kafa Topu Oyna

online kafa topu

Bu özelliği istemediğinizde, uygulama içi satın alımları cihazınızın ayarlarında devre dışı bırakabilirsiniz. Zaten gerçek futbol maçlarında da böyle olmuyor mu? Fakat çark çevirme ne kadar hileli olsa da çarkı çevirdiğiniz bölümü en yüksek altın rakamında tutup çarkı 2 tur atacak orta hızda çevirirseniz daha yüksek oran ve yüksek elmas miktarı gelmesi ihtimali yükseliyor. Dünyanın her yerindeki gerçek oyunculara futbol show yapmaya hazır mısın? Bu konuda üzülmenize gerek yoktur. Bu nedenle oyunun adı kafa topu olarak belirlenmiştir. Sizler İçin İndirme Rekorları Kıran Online Kafa Topu Oyununu İnceledik. Bu noktadaki asıl amacımız; kaliteli Türkçe içerik oluşturarak, İnternet ortamına katkıda bulunmaktır. Size tavsiye edeceğiğim 3 süper güç ise Buzlanma, Büyük Kale ve Klon Kaleci Süper güçleridir.

Next

‎Kafa Topu 2 App Store’da

online kafa topu

Futbol Hünerlerini Tüm Dünyayla Paylaş Oyunda karakterini doğa üstü ve insani güçlerle güçlendirdin ve artık rakiplerine fark atıyorsun. Tabi ki bizimde burada çıkarımız mevcuttur. Her sezonun farklı bir hediyesi olmakta. Oyununu canlı yayınlayarak birçok Head Ball 2 severe ulaşabilir ve takipçi kitleni artırabilirsin. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı. Açıklamak gerekirse Rakip sizi dondurdu ise kale ye yakınsanız kalenizi küçültebilirsiniz yada clon kaleci seçeneğinizi kullanabilirsiniz.

Next

Kafa Topu 2 apk indir Online Kafa Topu 2

online kafa topu

Efsanevi futbol yorumcusu Ercan Taner'in sesiyle heyecan verici anlar Kafa Topu 2'de. Oyun için 5 kişilik bir ekip ortalama 3,5 ay gibi bir süre çalışmış. Online Kafa Topu 2 v1. Oyununu yayınlayarak bu insanlara oyun hakkında fikirler verebilir ve takipçi kitleni artırabilirsin. Karakterlerimizin ayağı bulunuyor yalnız kafa ile topu kontrol edip gol atmak çok daha kolaydır. Her yendiğiniz maç için +3 puan, beraberlik için +1 puan, yenilgi durumunda ise -2 puan alıyorsunuz.

Next

Online Kafa Topu Hilesi (Havada Hızlı Aşırtma Vuruş %100 Gol)

online kafa topu

Okullardaki bağlantıda açılmayan oyunlar için sayfamızı takip edebilirsiniz. En değerli ödülleri bu adımlarda toplayabilirsin! Üstelik bunu tamamen ücretsiz olarak yapman mümkün. Kafa Topu oyununda, Facebook arkadaşlarını ve oyunda tanıştığın oyun arkadaşlarını oyununa davet etme ve kendi takımını oluşturma seçeneği mevcut. Hayalindeki karakteri oluşturmak ister misin? Ayrıca doğa üstü yeteneklerin de çok önemli. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcu ile bulunduğunuz maçta rakibinizin kalesine topu yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. Online Kafa Topu Şifre Öğrenme: İlk zamanlarda bir çok kullanıcı Online Kafa Topu şifresini bilmiyordu.

Next

Online Kafa Topu 2 v1.03 FULL APK

online kafa topu

Online Kafa Topu Bedava Çarlar konumuza hoş geldiniz. İlk vuruş düdüğü ile birlikte topa doğru gidin. Süper güçleri yükselterek daha etkili hale getirebileceğini unutma! Rakiplerine fark atmak için sahip olman gereken bazı yetenek ve güçler bulunuyor. Ramazan temasıyla birlikte özel teklif ve yeni karakter seni bekliyor!. Özellikler; Dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı online futbol maçlarına katılabilirsin Oyuncunu geliştirmek için çeşitli karakter ve aksesuar kombinasyonları toplama şansın var Sahada stratejini geliştirmene yardımcı olacak 18 süper güç seçeneğin var. Takım arkadaşlarınla birlikte görevleri tamamlayarak büyük ödüllere ulaş! Rakipler daima eşit güçlerde olup, rakibinizi en güçlü karakteriniz ve oyunculuk yetenekleriniz belirliyor. Oyunlar üzerine çar toplama işlemimiz sadece online kafa topu oyunu için geçerli değildir.

Next

‎Kafa Topu 2 App Store’da

online kafa topu

Her bir sezon 10 gün sürüyor ve sezon şampiyonları menü de yer alan şampiyonlar kısmında gösteriliyor. Kafa Topu 2 ile online futbol heyecanı başlıyor! İşlemleri yapmayanların attığı mesajlar dikkate alınmamıştır. Yukarı doğru düz kafa vurun. Yukarıda bahsedilen tüm avantajlardan, BlueStacks dünyasına katılarak faydalanabilirsin. Bu başarını tüm dünyanın görmesini istemez miydin? Arkadaşlarından oluşan güçlü bir takım kurabilir, takımını geliştirerek beraber maçlara gir.

Next